شرکت

با عنایت و یاری خداوند متعال وگسترش روز افزون علوم در دنیای حاضر و نیاز به آموزش و یاد گیری،شرکت بین المللی دانش ابزار وستا با نیرو های جوان و خلاق پس از کسب تجربه و جمع آوری اطلاعات در زمینه تجهیزات کمک آموزشی،با انگیزه ای شگرف در طراحی و تولید تجهیزات کمک آموزشی مکانیک خودرو،فعالیت فنی و مهندسی خود را آغاز نمود و هم اکنون با در اختیار داشتن کارشناسان آزموده و مجرب خود، توانسته بسیاری از تجهیزات کمک آموزشی، در این زمینه و دیگر زمینه های آموزشی جهت مؤسسات و دانشگاه های کشور را فراهم نماید.

این مهم، تکیه گاهی قوی برای ما خواهد بود که با تجربه و کار چندین ساله پرسنل،این قله افتخار را فتح کنیم.مدیریت و تمامی کارکنان شرکت ، دست یکایک عزیزانی که در عرصه آموزشی کشور و پیشرفت آن تلاش می کنند،می فشارد و با عزم و اراده ای راسخ حرکت روبه جلو را ادامه داده و آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای،آموزش و پرورش و کلیه نهادهایی که به طریقی مصرف کننده وسایل و ملزومات کمک آموزشی می باشند اعلام می دارد.

به جد می توان گفت که تولیدات ما به صورت فوق تخصصی متناسب با استاندارد آموزشی کشور طراحی و ساخته می شوند و این وجه تمایز ما از دیگران است. از اطمینان شما به خود کمال تشکر را داشته و مطمئناً پاسخ حسن اطمینان شما به این شرکت را با کاری استاندارد و مورد قبول خواهیم داد.


گوشه ای از تولیدات فوق تخصصی شرکت بین المللی دانش ابزار وستا به شرح ذیل می باشد :

  • انواع استند موتور خودرو های بنزینی تولید داخل به صورت روشن با قابلیت عیب یابی
  • موتور و گیربکس برش خورده انواع خودرو ها
  • استند ترمز معمولی و ضد قفل خودرو ها
  • تابلو های برق و قسمت های برقی خودرو به صورت کامل و مجزا و دیگر محصولات شرکت

گوشه ای از دیگر تجهیزات شرکت بین المللی دانش ابزار وستا به شرح ذیل می باشد :

  • تجهیزات آزمایشگاه های مقاومت مصالح، ترمودینامیک،ارتعاشات، هیدولیک و پنوماتیک
  • تجهیزات آزمایشگاهی برق و الکترونیک